Suite

€ 70

Dhome Dopjo

€ 50

Dhome Familjare

€ 80

Miresevini Ne Prince Of Lake

Rreth Nesh

Prince of Lake Hotel ka nisur aktivitetin e saj në këtë formë dhe strukture rreth dy vite më parë.

 

Me vendodhje në një pikë strategjike ku ndërthuret mrekullia e natyrës me një infrastrukturë shumë cilësore, ju mund të kaloni çaste relaksi dhe të paharruara për ju dhemiqtë tuaj.

 

Qëllimi i këtij hoteli është garantimi i një shërbimi cilësor klientëve të saj duke i bërë ato të ndihen princër në një perandori që shtrihet përmbi shkëmb.

 

Lumi Buna e Drini, Kalaja Rozafat, Liqeni I Shkodërs janë bukuritë e qytetit që soditen lirisht nga hoteli ynë.

Zues, Shkoder

Vendndodhja

Prince Of Lake

Bar

Ofrojmë një pamje marramendëse nga tarraca jonë si dhe veranda përqark restorantit. Vendi ideal për të shijuar relaksin në shoqërinë e  një kafeje apo pijeje.

Restorant

Restoranti ynë është një restorant i cili shpalos përkujdesjen e gjithë stafit që punojnë në këtë kompleks për ofrimin e një shërbimi cilësor dhe  të dashur për klientët.

Hotel

Në hotelin tone do gjeni dhjete dhoma me kushte bashkohore ku dy prej tyre jane suita, tre prej tyre janë dhoma familjare, dhe 5 dhoma dopjo.